פרסום

בעולם הפודקאסט, הדגש הוא על התוכנית ולא על הערוץ. קהל המאזינים של כל תוכנית ניתן לאפיון הדוק לפי תחומי עניין (למשל: טכנולוגיה, מוזיקה, חובבי רכב…) ודמוגרפי (ליברלי או שמרני, צעיר או מבוגר וכו’). הפילוח המדויק מאפשר למפרסם לפנות לקהל המתאים ביותר עבור המוצר שלו, ולהשיג תמורה מרבית להשקעתו.

הניסיון המצטבר בעולם ובישראל מראה בברור כי ברדיו בכלל, ובפודקאסטים בפרט, נוצרים קשרים רגשיים ואישיים יוצאי דופן בין המאזין, השדרן והתכנית. קשרים אלה משדרגים את איכות הפרסום בתכנית (במיוחד אם הפרסום ניתן בקולו של השדר הקבוע) שכן הקהל נוטה לראות בהאזנה לפרסומות סוג של ‘תמיכה ערכית’ בתכנית אותה הוא מעריך ואוהב.

הצלחת הפודקאסט ‘עושים היסטוריה’ מגמת הגידול המשמעותית בהאזנות, כניסת מפרסמים רבים ומשמעותיים לחוג לקוחותינו וקבלת השקעות הון סיכון משמעותיות, הביאה אותנו לפיתוח רשת פודקאסטים אשר פונים ויפנו ליותר ויותר נישות בציבור דוברי העברית.

מהם אפשרויות הפרסום?

במדיה ייחודית קיימות אפשרויות ייחודיות!

פינות תוכן שיווקי בפרקי תכניות הרשת – הפרסומות מופקות באיכות גבוה ומוגשות בקולו של הפודקאסטר ומאפשרות העברת מסרים מורכבים בצורה מעניינת.כל הפרסומות הינן Golden Break (מפרסם יחיד בהפסקת הפרסומת).

דוגמאות:

 

מי הם המאזינים שלנו?

  •  בגילאים 24-55.
  • רוב בעלי משפחות.
  • רוב בעלי תואר אקדמי,כמעט חצי מהם תארים מתקדמים.
  • יותר ממחצית עוסקים בתחום ההייטק, והשאר מחזיקים בתפקידי סגל אקדמי ומקצועות חופשיים.
  • יותר ממחצית שני עשירונים עליונים השתכרות נטו ביחס לממוצע.

 

לפרטים נוספים צרו קשר:

טלפון: 03-3741907  מייל: aviv@podil.net

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.