פודקאסט ממותג

‘פודקאסט ממותג’ (Branded Podcast), הינו כלי חדש ומסעיר בתחום שיווק תוכן (Content Marketing). פודקאסט ממותג הוא פודקאסט של הארגון, שעוסק בתכנים שרלוונטיים לארגון וללקוחות שלו – במידה שהוא מופק באיכות גבוהה ומכיל תוכן מרתק, הוא מהווה נכס דיגיטלי אדיר לחברה. יתרונו המרכזי הוא בכך שהחברה היא הבעלים של התוכן הערוץ והמאזינים בניגוד לדף פייסבוק למשל שבכל עת בעלת הפלטפורמה (פייסבוק) יכולה להחליט ולסגור או לשנות את תנאיו. אנו מתמחים בהפקת פודקאסטים טכנולוגיים בנושאים מורכבים והנגשתם בצורה דרמטית ומעניינת לקהלים רחבים. לצד הפקת התכנים אנו מתמחים בהקמת התשתית להפצת פודקאסט חדש – אתר, RSS Feed רישום ב- iTunes וכו’.
פן חשוב ואחד מהגורמים המרכזיים להצלחת פודקאסט ממותג הינו בניית קהילת מאזינים לפודקאסט, מחלקת ניהול הקהילות של פודקאסט ישראל, תסייע בהקמה ובפיתוח של קהילה כזו באמצעות כלים ושיטות ייחודיות.

אנו בפודקאסט ישראל חלוצים בתחום הזה: הפקנו כבר כמה וכמה פודקאסטים ממותגים שכאלה בישראל ובארצות הברית. לדוגמה, Malicious Life פודקאסט שהפקנו עבור חברת Cybereason העוסק בתחום אבטחת המידע שזוכה לעשרות אלפי האזנות. ומדורג 17 בקטגוריית ה Technology ב- iTunes.

” פודקאסט ישראל הפיקה עבורנו סדרת פודקאסט מרתקת שהצליחה גם להנגיש את התחום הנישתי של עולם הסייבר לכל מאזין בעזרת כישורי סטוריטלינג ותוכן איכותי. זמן קצר לאחר שהושק הפודקאסט התקבל בהתלהבות בקרב מאזינים והצליח לתפוס מקום מכובד ברשימת הפודקאסטים המובילים בתחום הטכנולוגיה ב-iTunes.”

ליטל אשר דותן, מנהלת שיווק בסייבריזן.

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 03-3741907 או במייל aviv@podil.net

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!